עכשיו, אנחנו איתכם בכל מקום ולכל מקום. לאחרונה השקנו בחנויות האפליקציות את האפליקציה שלנו, שתאפשר לכם להזמין מכל הטוב שיש לנו בחנות, מכל מקום שרק תרצו – אליכם עד הבית. ככה זה – אנחנו בפרשוק תמיד רוצים ושמחים לשפר. קבלו אותה… אפליקציית פרשוק!

משלוחי פירות וירקות ועד הבית – זה פרשוק!

את זה כבר כולם יודעים. מי שרוצה תוצרת מקומית, איכותית, ייחודית, טרייה ובריאה קונה בפרשוק. התוצרת איכותית, ואנחנו תמיד מקפידים לעבוד מול הטובים והאיכותיים ביותר – אלה שידאגו ללקוחות שלנו כמו שאנחנו דואגים להם. לכן, ובגלל שברור לנו שכדי להמשיך להתקדם ולדאוג לכם, הלקוחות שלנו, המשפחה שלנו – תמיד צריך לשאול, מה אנחנו יכולים לשפר בשבילכם?

הבנו, שאנחנו לא יכולים לעצור ‘רק’ בתוצרת איכותית ומוצרים שווים במיוחד, ואנחנו יכולים להשתפר ולדחוף בנושאים רבים: אם זה באיכות המשלוחים, בזמינות המשלוחים ואיזורי החלוקה, מתן שירות נגיש וצ’אט זמין. לכן, כמו תמיד, החלטנו ליזום. הפעם, יזמנו חדשנות!

האפליקציה של פרשוק

זה אמנם נשמע פשוט, ובשורה התחתונה – קבלו את האפליקציה שלכם למשלוחי ירקות, פירות, מוצרי מעדנייה ועוד עד הבית. היא נוחה, היא מהירה, והיא תאפשר לכם להזמין כל מה שתרצו עד הבית, מכל מקום – גם כשאתם מחכים לאוטובוס, משתעממים בכיתה או עומדים בתור. הרי לחסוך בזמן זה חשוב בימינו, לא? 😊

מה וואלה! צרכנות חושבים על האפליקציה?


מה האפליקציה מציעה?
– קודם כל, כמובן ששמנו דגש על חווית המשתמש – הכול נגיש ופשוט לשימוש.
– כבר רשומים באתר? אין צורך להירשם בשנית!
– קופונים והנחות מיוחדות לאפליקציה בלבד.
– התראות על סטטוס הזמנה, משלוח ועוד.
– אפשרות צפייה בהיסטוריית רכישות וחיובים.
– צ’אט עם שירות לקוחות ישירות מהאפליקציה.
– תשלום מאובטח ומוצפן במגוון אפשרויות תשלום.

בקיצור, חפשו פרשוק בחנות האפליקציות שלכם!

להורדת האפליקציה, ליחצו על הקישור התואם לסוג המכשיר הנייד שלכם.

סל הקניות שלך
אין מוצרים בעגלת הקניות
המשיכו בקניות
0