הגשם הראשון כבר כאן, החורף כבר הגיע ואיתו גם פירות ההדר האהובים. אז חוץ מהמראה הטרי והמגרה והטעמים הנפלאים, למה בעצם פירות ההדר הם המלכים של החורף ולמה שווה לנו לצרוך כמה שיותר מהם? ננסה להסביר, וכמובן – להמליץ!

 צבעוניים, מרעננים, טריים, טעימים ובריאים – חמשת המילים שכנראה יקפצו לראש ראשונות לרובינו כשנאמר “פירות הדר”, או “הדרים”. הפירות, שצומחים על עצים בפרדסים ברחבי העולם וגם בישראל, מגיעים לשיא עונתם בחודשי החורף. ולמעשה – נדמה שלא סתם, כאילו בצורה טבעית מגיעים לשיא עונתם על מנת ולחזק אותנו עם כמה שיותר ויטמינים וערכים תזונתיים לטובת המערכת החיסונית, לקראת העונה הקרה בשנה.

אז בשביל לעשות סדר, הנה לכם 4 עובדות על פירות ההדר שלנו, שתוכלו למצוא באתר וכמובן להזמין עד הבית. אנחנו מאמינים שהעובדות האלו יעודדו אתכם לצרוך ולהכניס אותם לתפריט החורפי שלכם, כי זה פשוט שווה:

חיזוק המערכת החיסונית!

כמו שכבר ציינו קודם לכן, רק הפעם נעמיק: פירות ההדר עשירים בויטמינים (ה-מקור לויטמין C וויטמינים נוספים) וכמובן גם מינרלים ותרכובות צמחים המכילות נוגדי חמצון, כשכל אלו יחד מחזקים את המערכת החיסונית ובעלי השפעות אנטי-דלקתיות. לדוגמא, פרי היוזו, שלא רבים מכירים וניתן למצוא אצלנו באתר, מכיל כמות נראה של ויטמינים ונוגדי חמצון ומתאפיין בחיזוק המערכת החיסונית. אם תבחרו לנסות את המוצר הייחודי הזה, אנחנו ממליצים לפנק גם בעוגת יוזו וליים – על פי המתכון שתמרה אהרוני שיתפה איתנו.

 

תזונה בריאה וירידיה במשקל!

פירות ההדר, למעשה – המשפחה כולה, עשירה בסיבים תזונתיים ובו בזמן דלה בקלוריות. סיבים תזונתיים מעודדים ומפתחים תחושת שובע, בנוסף לתרומתם לבריאות מערכת העיכול. נוסיף לזה את העובדה שבפירות ההדר יחס גבוה של מים, ובאופן כללי הינם דלי קלוריות – ויש לנו פה מנצח. תפוז אחד יכול לעורר ולרענן אתכם, לתת אנרגיה למהלך היום ובו בזמן להוות פינוק שלא יוצא לנו מהתפריט. מושלם.

טוב, הם פשוט כיפיים!

פירות ההדר הם מיוחדים. מגיעים בקליפתם, כך שאפילו לא צריך לשטוף. מחולקים לפלחים, כך שניתן בקלות לחלוק עם חברים – אפילו סכין לא צריך! ואפשר גם לצרוך אותם כמיץ טרי שכל-כך פשוט לסחוט ולהכין בבית כשמתחשק – פשוט אידיאלי. לכל זה נוסיף את הטעמים הייחודיים והמתוקים, שפשוט נותנים איזו הרגשת טריות ורעננות יוצאת דופן.

תמיכה בחקלאות מקומית!

פירות ההדר אמנם גדלים ברחבי העולם, אך בישראל תוצרת הפירות ענפה ורחבה. גם כאן, אצלנו בפרשוק אנחנו לא מתפשרים. כחלק מערכינו וערכי העבודה שלנו, אנחנו עובדים עם תוצרת מקומית, איכותית וטרייה – ומביאים אותה אליכם עד הבית באותו היום. אנחנו מאמינים בשיפור תרבות צריכת התוצרת בארץ וגם בחורף נמשיך ולעבוד עם התוצרת הטובה ביותר כדי להביא לכם את הטוב ביותר.

freshuk products
יוזו קצת לפני שהבשיל

אז…

למקרה שאתם עוד מתלבטים – מוזמנים להציץ בחנות הפירות שלנו באתר ולהזמין עוד היום – לחזק את המערכת החיסונית לתחילת החורף, לאכול טרי וטעים ובעיקר – ליהנות!

שלכם

פרשוק

 

 12.90

כ4 יחידות בקג

-
+
מבצע
 7.90

כ6 יחידות בקג

-
+
מבצע
 9.90

כ1-1.2 קג ליחידה

-
+
-
המתינו בבקשה
סל הקניות שלך
דילוג לתוכן