חנוכה כבר כאן ואנחנו מתרגשים, חג הנסים וחג הנפלאות, חג של משפחות וחג של סופגניות. אצלנו כל השנה סובבת סביב פירות וירקות עד הבית במחירים שווים, אבל כשיש חג אנחנו נהנים לפנק במיוחד. אז קבלו כמה המלצות מאיתנו – וגם, איך עוקבים ולא מפספסים?

חנוכה שמח! איזה כיף שחנוכה. מדליקים נרות אצל חברים, אצל המשפחה, או פשוט בבית בשקט. בחנוכה יש קסם מיוחד שמעבר למאכלים המתוקים והטעימים, יש אווירת שמחה, והאש נותנת איתה חום של חורף. קבלו את חנוכיית ההמלצות שלנו – שמונת ההמלצות לעונה, לקנייה, לסל הזול, לתזונה ולשמחה:

חנוכה בפרשוק
חנוכה שמח מפרשוק! עם פירות, ירקות וכל טוב עד הבית!
  1. בחנוכה – תהנו! אמנם אנחנו תומכים בתזונה בריאה לאורך כל השנה, טרייה ואיכותית. אך לכל דבר יש זמן ומקום, ולאכול סופגניות ולביבות זה חלק מהכיף. אז בתיאבון 🙂
  2. תעקבו אחרינו. למה? כי אנחנו דואגים תמיד לעדכן במבצעים שווים ומחירים עונתיים, מבטלים דמי משלוח ומה לא? איך עוקבים אחרינו? בפייסבוק, באינסטגרם – או נרשמים באתר ומקבלים ניוזלטרים שווים עם כל העדכונים.
  3. בפינת המתכונים שלנו כבר ביקרתם? מתכונים מגוונים וטעימים על בסיס ירקות ופירות ישר מאתר, אליכם הביתה – ולמתכון. אם במקרה עוד לא יצא לכם לבקר – זה הזמן.
  4. ארגז, ארגז! חיסכון כלכלי בארגז אחד. מזמינים ארגז שלם של פרי או ירק אהוב, ישירות מהחקלאי – כמו שאנחנו מקבלים אותו, אליכם הביתה. מקבלים טריות מקסימלית, איכות מדהימה ובמחירים מנצחים. ארגזים הביתה – זו הדרך החדשה להוזיל את סל הקניות.
  5. פירות העונה – החורף כבר כאן. כתבנו על כך כבר לא מעט, אבל פירות ההדר שנמצאים בכל פינה פשוט מפנקים את כולנו. מלאים בבריאות, בויטמינים ומרעננים במיוחד. למי שרוצה להתפנק במיוחד בחנוכה הקרוב, ולא רוצה להסתפק בסופגניות, נמליץ על תותים מרעננים ואפרסמון קרמבו – גם כי הם טעימים במיוחד, וגם כי זה קצת מזכיר סופגניה במראה 🙂
  6. תתפנקו במעדנייה ובמשקאות שלנו – יש שם מלא דברים טעימים, שלא כדאי לפספס. כולם מתוצרת של עסקים קטנים ומקומיים, שמחממים לנו את הלב. זה הזמן לקנות יין טוב, חליטות תה איכותיות, אגוזים, ממרחים ועוד – לא חסר. זה גם מה שיביא אותנו לנקודה הבאה.
  7. תמיד נשמח ונמליץ לתמוך בתוצרת ישראלית, בתוצרת טובה. בארץ שלנו כל כך הרבה יצרנים איכותיים, שמעבר לשדות. אנחנו נמליץ גם לכם לתמוך בהם ובמיוחד בתקופות של חגים לזכור שכל תמיכה שכזו היא טובה לכל הצדדים – כי המוצרים שלהם פשוט מעולים.
  8. פשוט לאהוב! חנוכה כאן, חג הנסים, חג הנפלאות. ואנחנו כאן בשבילכם. אוהבים, שמחים שאתם איתנו – הדלק שלנו להתחדש וליזום.

חג חנוכה שמח,

באהבה

פרשוק

חנוכה בפרשוק
חנוכה שמח מפרשוק! עם פירות, ירקות וכל טוב עד הבית!
-
המתינו בבקשה
סל הקניות שלך