הפעם אנחנו משתפים אתכם בכתבה קצת אחרת. אנחנו בפרשוק, לא מזמן חגגנו יום הולדת שנה! נולדנו בצל מגפת הקורונה, מתוך פירות בן דור מצפון הארץ, כי ראינו צורך. האמנו שיש מקום לשינוי, שיש מקום להביא לתרבות צריכה טובה יותר של פירות וירקות. לטובת הלקוח, הצרכן מצד אחד וכן גם לטובת החקלאי, עובד האדמה מן הצד השני. על כך דיברנו רבות ולשם תמיד נכוון את הצורה בה אנחנו מתנהלים. בכתבה הזו, נתן לכם מספר סיבות – למה כדאי לכם להזמין ירקות ופירות עד הבית מפרשוק?

freshuk products
מדוע להזמין ירקות ופירות מפרשוק?

קודם כל – תמיכה בתוצרת הארץ.

ככה התחלנו, שנה מסובכת עברה על כולנו. שנה של סגרים, שנה של קשיים כלכליים, עסקיים. בתי עסק ברחבי הארץ נסגרו, רבים איבדו עבודתם ופרנסתם. דווקא בתקופה כזו, יותר מתמיד – חשוב לתמוך בתוצרת מקומית, כחול לבן. החקלאים והיצרנים ברחבי הארץ הם עובדי האדמה, הם חקלאים בלב ובנשמה, הם מכירים את אדמתם ככף ידם. בתקופת הקורונה, מייצוא המוצרים בכמויות רבות לצרכנים, מסעדות וארגונים ברחבי הארץ, הצריכה הצטמצמה. כל חקלאי או יצרן שתמצאו אצלנו באתר, הם אנשי תוצרת הארץ, ואלו הם האנשים לתמוך בהם – בעת הזו, ובכלל. בכל קנייה בפרשוק אתם למעשה תומכים בתוצרת מקומית, איכותית ובריאה. זו הסיבה הראשונה, ותודה לכם על כך.

טרי, בריא ואיכותי – במחירים הגיוניים.

אצלנו בפרשוק, אנחנו לא מתפשרים. כשאנחנו חושבים על פירות וירקות עד הבית – אנחנו חושבים על הכי טרי שיש. מהשדה – הביתה, הכי שאפשר. אנחנו עושים את זה על ידי מערך שליחויות איכותי הפועל במרץ וללא הפסקה להביא את מיטב התוצרת שנקטפה בשדה עד ללקוחות שלנו הביתה. זה מה שמאפשר לנו לשמור על מחירים הוגנים ולשמור על מצב הוגן גם עבור החקלאי, וזה מה שנותן את הטעם הטרי, המיוחד בסלים שמחכים לכם בכניסת הדלת, מה שגם שומר על הערכיות התזונתית של אותה התוצרת. בשורה התחתונה – הזמנתם מפרשוק? תקבלו עוד היום את הירקות הכי טריים והפירות הכי עונתיים עד הבית. בתיאבון, ולבריאות.

שומרים על איכות הסביבה.

איך בעצם? קנייה ישירה של פירות וירקות מהחקלאי הביתה, ללא העברת ידיים מיותרת, פשוט שומרת על איכות הסביבה. טביעת הרגל פשוט מצטמצמת. מעבר לכך ובנוסף, אנחנו עובדים ישירות מול החקלאים – מה שאומר שאנחנו מספקים ירקות ופירות בהתאם לעונה שלהם. ללא טכנולוגיות קיצוניות או התאמות שלא באמת עושות טוב לסביבה שלנו – טבעי ונעים לסביבה.

בנוסף, אנחנו משתדלים כמה שיותר לארוז לכם את כלל המוצרים שהזמנתם בצורה הכי ידידותית שיש לסביבה, ומזמינים אתכם לשמור על הארגזים, להחזיר אותם אלינו לשימושים נוספים או להשתמש לצרכים השונים בבית.

freshuk products
מדוע להזמין ירקות ופירות מפרשוק?

בטטה סגולה, יין איכותי ושזיף אבטיח – הכי מיוחד שיש.

בפרשוק מקבלים הכל מהכל. גם הפשוט ביותר, כזה שיש בכל בית – וגם הכי מיוחד שיש. אצלנו תמצאו מה שרק שמעתם עליו או ראיתם בטלוויזיה, מבטטה סגולה, תפוח אדמה סגול, תפוח אדמה נשיקות או שזיף אבטיח ואפרסק פיתה, ואם רציתם על הדרך גם יינות איכותיים ושוקולד טעים – משלוח אחד מפרשוק יביא לכם את כל המוצרים הכי מיוחדים שיש עד פתח הדלת.

ולסיכום – ואולי הכי חשוב, כי אנחנו תמיד פה בשבילכם.

אחת הסיבות שהתחלנו את פרשוק, הייתה גם בשבילכם. להביא לכם את הטוב ביותר, במחירים ההוגנים ביותר. אנחנו יודעים שגם חלק מזה הוא חווית משתמש נוחה, מהירה ויעילה – כזו שתדאג לקניות שלכם בלי דאגות. אז אנחנו עומדים מאחורי זה, עם מערך שליחויות ושירות לקוחות, ובשורה התחתונה – אנחנו תמיד רוצים שיהיה לכם טעים, שיהיה לכם יעיל, שיהיה לכם בריא. או בקיצור, שיהיה לכם טוב 😊

באהבה,

פרשוק.

freshuk vegetables
מדוע להזמין ירקות ופירות מפרשוק?
 19.80

כ-1 קג תוצרת

-
+
-
המתינו בבקשה
סל הקניות שלך
דילוג לתוכן