קבלו את הפוסט החודשי ששווה לכם לעקוב אחריו. מה שחדש אצלנו באתר תמיד מבטא תהליך מרגש – חקלאים חדשים שהצטרפו אלינו, הפירות או הירקות שבשיא העונה, המוצרים השווים – ובקיצור, כל מה שהכי הכי כדאי להזמין עד הבית. יוני כבר כאן, הקיץ נמצא – קבלו את רשימת הזהב העדכנית!

מוצר חדש – ארגז פירות בן-דור!

על פירות בן-דור כבר הסברנו לא מעט, ולמי שעוד לא יצא לקרוא, אפשר פשוט ללחוץ כאן כדי ללמוד על המשק המדהים הזה. הקיץ כבר כאן, ופירות ההדר נמצאים בכל מדף. מה שמיוחד במקרה שלנו, הוא פיתוח הזנים הייחודי והאיכות הגבוהה של משק בן-דור מיסוד המעלה שבצפון. המשק מגדל ומפתח זני פירות טעימים ובריאים במיוחד כבר מעל ל-30 שנה, כשבדרך כלל ניתן להשיגם רק בקנייה ישירה או בייצוא מיוחד. אז חברים, שימו לב לזה – יצרנו לכם מוצר שכולו פירות בן-דור – בארגז אחד! כל הזנים שנשמעים כמו פנטזיה – נקטרינה מנגו, שזיף אבטיח או משמש ארומקוט ועוד ועוד. טוב, נפסיק לגרות אתכם. זה הזמן פשוט להוסיף לסל שלכם – וכבר למחרת זה אצלכם – ה-פירות הכי טעימים בארץ – עד הבית.

חקלאים חדשים ומשקאות שמתאימים בול לארגז שלכם!

בירות ויינות בוטיק תוצרת ישראלית. זה למעשה סיפור חדש-ישן, אבל זה מספיק מעניין בשביל לבשר על זה בצורה מסודרת, בסעיף מסודר. קבלו אותם – יקב דרימיה מחבל יתיר, יקב פלטר מרמת הגולן ומבשלת הגולן – ובראשה בירה בזלת, עם מוצרים מדהימים – כולם אצלנו באתר. כדי לקרוא על כל אחד מהם, אתם יכולים פשוט ללחוץ ולקרוא בעמוד החקלאים שלנו. אבל מעבר לזה, כאן פשוט חשוב לנו לומר שאנחנו פשוט שמחים לצרף אלינו תולדות של מורשת חקלאית ישראלית, מחוברת לאדמה ומחוברת לעשייה. כל המוצרים נעשים מהלב, תוך למידה עמוקה של התחום ופשוט לייצר את המוצרים הכי מרעננים בשוק. אז בשורה התחתונה – יופי של דרך להפוך את הארגז שלכם למושלם. פירות, ירקות, בירה ויין – טרי ואיכותי, תוצרת הארץ, בלי לצאת מהבית.

המלצת העורך

נתחיל בגילוי נאות – העורך חובב פירות וירקות מן השורה הראשונה, והקיץ – זו העונה האהובה עליו בעקבות פירות ההדר שצצים בכל פינה. מה שכן, באתר שלנו יש המון אפשרויות, ומרוב האפשרויות – העורך מתקשה לבחור. אז המלצת העורך החודשית היא למעשה הסעיף הראשון מהפוסט – הסל המדהים של פירות בן-דור. פירות מיוחדים, זנים ייחודיים, טעמים לא רגילים וכמובן – הכי טרי שיש והכי בריא שיש. במקום שיהיה קשה לבחור – כל פירות העונה, בלחיצת כפתור אחת. העורך שמח – הוא לא צריך להתאמץ, להתלבט ואפילו לצאת לשוק עם שקיות וצפיפות. ברגע אחד הוא מקבל הכול והוא ממליץ גם לכם – באהבה ובחום.

לסיכום, אנחנו לא מפסיקים להתחדש – כבר אמרנו מספר פעמים שעיקר מטרתנו היא להביא אליכם את המשקים והחקלאים, עם הפירות, הירקות והמשקאות באיכות הכי גבוהה שיש – עד הבית. כבר עכשיו אנחנו יכולים לספר שיש לנו עוד חקלאים לספר עליהם, ביניהם משק בכור או ענבי טלי – בקיצור – שווה לעקוב!

אגב, נכון לכתיבת שורות אלו, כל מה שנכתב כאן, ולמעשה כל האתר – יכול להגיע אליכם הביתה ב-10 אחוז הנחה עם הקופון פרשוקיץ. תיהנו!

מבצע
 31.90

ישראלי, טעים, קר - מה עוד צריך?

-
+
 30.00

ישראלי, טעים, קר - מה עוד צריך?

-
+
 15.50

ישראלי, טעים, קר - מה עוד צריך?

-
+
מבצע
 13.90

ישראלי, טעים, קר - מה עוד צריך?

-
+
-
המתינו בבקשה
סל הקניות שלך
דילוג לתוכן