על האש צמחוני עם פרשוק!

ביום העצמאות במיוחד, כיף להזמין את תוצרת הארץ. לכן ישבנו וחשבנו עם איזה מסר, אנחנו כפרשוק, שמאמינים בתוצרת מקומית ואיכותית יכולים להגיע? מצאנו! ביום העצמאות או בכלל, אנחנו מגיעים אליכם עם בשורה – על האש? לא רק עם בשר, גאים להציג לכם את סלי העצמאות המוכנים שלנו, שהאמת? מתאימים גם לכל יום בשנה שבו תבחרו לצאת לעל האש עם החברים הקרובים או המשפחה, הרי מדובר במנות שממש כיף, צבעוני, קל ומהיר להכין!

פירות וירקות על המנגל

כן, אנחנו יודעים שזה עלול להישמע קצת מוזר, אך אנחנו לגמרי עומדים מאחורי זה. לוחצים כאן, מזמינים סלים עד הבית, ומקבלים ארוחת עצמאות עד הבית, פירות או ירקות מהחקלאי – למנגל! ארוחה שלמה, שתתאים לכל אחד מאיתנו (גם אם אתם מחפשים בשר על המנגל…). ירקות ופירות לעל האש צמחוני – ממנה ראשונה ועד אחרונה:

מנה ראשונה – סלט קלוי

צריך קצת לפתוח את התאבון – ואין כמו מגוון ירקות שנקלים יחסית מהר כדי לפתוח את המנגל. דרך ההכנה היא פשוטה: קחו מספר ירקות אהובים – גזר, פלפלים, בצלים ועגבניות, חתכו לרצועות דקות ושימו על האש. כשהירקות מצטמקים ומתקרמלים – הם מוכנים! קצצו את הירקות יחד, ערבבו והוסיפו שמן זית איכותי ומלח או פלפל לפי הטעם. מומלץ להגיש לצד חתיכות פיתה שעברו קלייה קלה גם כן.

מנה עיקרית – ירקות שלמים, כרוב בלאדי על הגריל ושיפודי ירקות

פה מדובר באחד הדברים האהובים עלינו. ירקות שלמים על הגריל! אפשר לבחור בתפוח אדמה, בחציל, בטטה וגם פטריות! אצלנו בפרשוק תוכלו להזמין עד הבית את אותם הירקות, רק עם ייחודיות. לכן בשביל הצבע והחגיגיות נמליץ על תפוח אדמה נשיקה או ראטה, שאין טעימים כמוהם!

להבריש את הירק האהוב שמן זית ומלח (עדיף גם לחורר מעט, למעט פטריות), לעטוף בנייר כסף ולהניח על האש הלוהטת.

הפכו את הירקות ו’שחקו’ איתם אחת לכמה זמן, כשאפשר לנעוץ סכין בקלות – הירק מוכן. הגישו עם טחינה גולמית, מלח גס, שום ושמן זית כשאלו חתוכים לאורכם – ובתיאבון!

הירק המומלץ והמיוחד שלנו, כדי להרשים את כל המבקרים והאורחים בחגיגה יהיה ללא ספק כרוב בלאדי על האש. לא רואים אותו בכל מקום- ואצלנו אפשר לקבל גם אותו.

מנה נוספת ואהובה, שקל להצליח בה והיא לגמרי משתלבת בחגיגות העצמאות היא שיפודי ירקות. אין כל כך איפה לטעות, היופי הוא שאפשר לבחור לכל שיפוד ירקות שאוהבים, ליצור שילובים מיוחדים וצבעים על המנגל!

מנה אחרונה – בננות קלויות עם שוקולד ואננס על הגריל

הבננות הקלויות אולי ישמעו לכם מפתיעות – אבל בננה על המנגל היא אחד הדברים הטעימים שתוכלו לחשוב עליו: הניחו את הבננה בשלמותה על הרשת למספר דקות, הפכו אותה מעט וכשהיא ממש רכה הנחו בצד. חתכו לאורכה והוסיפו ממרח אהוב – אנחנו נמליץ על שוקולד שנמס או חמאת בוטנים (שגם כן אפשר להזמין עד הבית בלחיצת כפתור).

אננס על הגריל הוא גם כן טעים בצורה בלתי רגילה. חתכו אננס טרי וטעים (נסו לא לסיים אותו לפני) לפרוסות, ופשוט שימו על הגריל. האננס יתקרמל ויהפוך לטעים במיוחד על שולחן הקינוחים.

אברי גלעד וטלי מץ אירחו אותנו ב’העולם הבוקר’ והתרשמו מהמנגל הצמחוני של פרשוק:

-
המתינו בבקשה
סל הקניות שלך