קורונה או לא קורונה, בבית, במרפסת, על הגג, בגינה או בסלון. במקרה שלנו, סיבה לחגיגה היא מוזיקה, קישוטים וכמובן אוכל טוב, תוצרת הארץ, מהשדה, למנגל וישר לצלחת. הכנו לכם רשימה של פירות וירקות במשלוחים, ישר מאיתנו, מהמשקים והחקלאים – מוכנים ב’ערכת העצמאות’ שלנו ומשתלבים לכל סוג של ארוחת על-האש קלאסית – אבל כזו שגם תתרום למלחמת המערכת החיסונית שלכם בתקופה זו.

הפעם בבלוג שלנו – קבלו את החצי הראשון, ותתחילו לחמם גחלים…

בצל

כן כן, בצל. דווקא איתו בחרנו לפתוח. הבצל נמצא בכל מטבח והוא תמיד הבסיס להכול. הגיוני סה”כ – הוא תמיד מוסיף טעם, משתלב בכל צורה וגם בריא. אבל הפעם, השתמשנו בו כבסיס כי ביום העצמאות יש לו 2 כובעים – הראשון הוא המפורסם, גירוד הבצל על המנגל בין המנות. הפעולה הזו גם מנקה את המנגל עקב ריכוז המים, וגם מתנגדת לחיידקים עקב תכולות הבצל. קלאסי לימי הקורונה, לא?
הכובע הנוסף של הבצל, הוא דיי פשוט. נסו לצלות בצל על המנגל בשלמותו. פשוט מושלם.

שום

גם כאן הלכנו על הבסיס להכול במטבח הישראלי. לשום יתרונות תזונתיים רבים, וערכים התורמים לא מעט למערכת החיסונית. מעבר לזה, טעמו החזק משתלב טוב בהרבה דברים וניתן להשתמש בו בחוכמה. כל פריט שאתם זורקים על האש עם נייר כסף סביבו, תוסיפו גם שום ותודו לנו אחרי זה.

עגבניות שרי

קודם כל, יום העצמאות. אמנם הכול אצלנו הוא תוצרת הארץ, אבל עגבניות השרי הן אחד הפיתוחים שאנחנו, הישראלים, הכי מתגאים בהם. אז מעבר לזה שהן טעימות ובריאות בתוצרתן הטבעית, הן משתלבות מדהים בכל בישול ובצלייה.

בטטה

הירק שהשתלט על העולם (טוב, על ישראל). לא סתם שמה של הבטטה במטבח הישראלי נמצא שם גבוה. ערכיה התזונתיים פשוט מעולים, הצבע שלה מוסיף לכל צלחת, וביום העצמאות, בטטה איכותית צלויה בשלמותה, כמנה עיקרית או תוספת היא פשוט הימור קל ובטוח.

זהו לעכשיו, מוזמנים להציץ בעמוד הסלים שלנו כאן באתר, להוסיף את הערכה החגיגית לעגלה ולנחש מה הולך להיות בפוסט הבא.

עצמאות שמח – Freshuk.

מבצע
המלאי אזל
 27.90

מארז של 130 גרם

לא במלאי
 19.80

כ-1 קג תוצרת

-
+
 22.90

כ-1.3 ק"ג מארז

-
+
 5.40

כ6 יחידות בקג

-
+
 14.90

כ4 יחידות בקג

-
+
 9.90

אריזה כ-250 גרם

-
+
-
המתינו בבקשה
סל הקניות שלך