אבוקדו קידס

אצלנו בפרשוק אנחנו תמיד דואגים לעבוד ישירות מול החקלאים ומול המפתחים, ולהביא לכם את הטוב ביותר. יחד עם כולם חיכינו לבואו של החורף כדי להביא לכם את האבוקדו הבשל והאהוב, ויחד עם כולם הסתקרנו כשגילינו את הגרסה המוקטנת שלו (שעכשיו זמינה לרכישה באתר) – וכל ההסברים כאן.

אבוקדו מיני על המדף!

בוא החורף מבשר מספר דברים עבור כולנו, הבגדים יוצאים מהארון, הבישולים עוברים למרקים מחממים ותבשילים, ובגזרת הפירות והירקות מגיחים כל מיני כוכבים עונתיים – כשהמוביל בהם הוא האבוקדו האהוב. כי מה אוהבים יותר חוץ מאבוקדו רך ובשל, בסלט או ישר על לחם, או פשוט ככה עם כפית? אולי אבוקדו קטן יותר, ללא גלעין – שממש יכול להתאים כנשנוש – מה שיכול להישמע כפנטזיה היום נמצא אצלנו באתר להזמנה עד הבית. לאבוקדו הקטן, אולי האח הקטן של האבוקדו הרגיל, קוראים בארץ אבוקדו-קידס, והוא נמכר בזנים דומים לאלו הגדולים. הוא קטן יותר, ללא גלעין, ופשוט מושלם לנשנוש טעים, קל ומהיר.

אז רגע, איך זה קורה- אבוקדו-קידס? מיני אבוקדו?! ללא גלעין?

אז כאן ננסה לעשות לכם סדר. אבוקדו-קידס הם למעשה אבוקדו שלא עברו הפריה. הפריית עץ האבוקדו מתבצעת על ידי דבורים, ולמעשה אבוקדו ללא גלעין הוא תהליך טבעי של חוסר בהפריה. בדרך כלל, מדובר בתהליך שקורה בצמרות העצים – לשם הדבורים לא מגיעות. הסיבה המרכזית שאנחנו רואים אותם יותר ויותר השנה, היא ימי החום והחמסין הרבים שחווינו בחודשים האחרונים. כשחם, הדבורים לא יוצאות ופירות רבים לא עוברים הפריה, ואז למעשה נוצר מיני-אבוקדו – ללא הגלעין, הוא מגיע לגודל המקסימלי שלו (הקטן) ונשאר כך.

והטעם?

טעמי האבוקדו הקטן לא יאכזבו אתכם. זני האבוקדו האהובים עליכם יישארו דומים גם בגרסה המוקטנת שלהם. הסיבה לכך היא כפי שציינו, למעשה לא מדובר בזן אחר או ייחודי, אלא בתהליך טבעי שיכול לקרות – כשהיופי בתהליך הוא התוצר, שלא משנה בטעם, מצד אחד, אבל מושלם לנשנוש ונוח למאכל – מן הצד השני.

איך אוכלים אבוקדו קידס?

למעשה, בגלל תהליך ההתפתחות המקוצר, גם הקליפה פחות עבה, ולכן הקילוף פחות מסובך ומכאן גם הטענות שניתן לאכול את האבוקדו-קידס עם הקליפה. אנחנו עדיין לא ממליצים, אך גם לא שופטים. מה שכן, יכולים להבטיח לכם שתהליך פתיחת האבוקדו הוא פשוט יותר.

אז זהו.. החורף כאן - מהרו להזמין!

מקווים שעשינו לכם סדר, ובעיקר מתרגשים מבואו של החורף. נמשיך ונעדכן באתר שלנו אודות מבצעים שווים לעונה הקרה, עם כל מה שטוב וטרי – גם אבוקדו-קידס, גם אבוקדו רגילים, וגם פירות וירקות מכל הזנים ומכל הצבעים, ממיטב חקלאי ארצנו. כמו שאנחנו מביאים לכם את המידע העדכני ביותר והאמיתי ביותר – כך אנחנו גם נמשיך ולהנגיש לכם את מיטב תוצרת הארץ. חורף נעים לכולם, פרשוק.  

freshuk products

מבצע
 10.50

2 יחידות אבוקדו ישראלי ready to eat

-
+
מבצע
 15.00

כ-5 יח בק"ג

-
+
 12.80

כ8 יחידות בקג

-
+
-
המתינו בבקשה
סל הקניות שלך
דילוג לתוכן