עלינו

מהיום, אנחנו החקלאים והמשקים - בדרך אליכם.

הסיפור שלנו מתחיל במרץ 2020 בסערה גדולה הגיעה הקורונה ושינתה הכל. את החיים שלנו, את היכולת שלנו לנוע במרחב וגם את הדרך שלנו לקנות ירקות ופירות.

ומאז אנחנו כאן!  שנה שלמה, במציאות בלתי נתפסת המשתנה כל רגע, אנחנו עובדים סביב השעון ובתוך הסגרים, כדי להביא ללקוחות שלנו תוצרת מעולה עם שירות בלתי מתפשר.

אנחנו יודעים שלישראלים חשוב לבחור את הירקות שלהם אחד אחד ולכן החלטנו לחבור שני שותפים שמכירים אתכם הלקוח שלנו טוב.

אנחנו משפחת בן-דור מיסוד המעלה. משפחת חקלאים, מוותיקי ההתיישבות בגליל (מאז 1883) שעד היום מנוהלת על ידנו ספי בן-דור ובנו עידו בן-דור, דור חמישי לחקלאים בישראל.

שנים רבות פיתחנו וטיפחנו זני פירות מיוחדים וייחודיים אשר נמכרים ברחבי העולם.

בשנים האחרונות התחלנו לנהל קשר ישיר איתכם הקונים, דרך החנות שלנו ביסוד המעלה ומתוך הקשר הזה הרגשנו שאנחנו רוצים ובשלים לעוד! אנחנו מאמינים ביכולת לחבר בין חקלאים נוספים ללקוחות, תוך שמירה על שקיפות ואספקת תוצרת מובחרת.

דנה בן-דור, דור שישי לחקלאים מיסוד המעלה
דנה בן-דור, דור שישי לחקלאים מיסוד המעלה
מיכל פרשוק

ואנחנו יבולה, עסק שמנוהל על ידי משפחת איתן ומשפחת תורג’מן, עסק שכולו משפחה, הורים בנים אחים וכלות עובדים ביחד כי אנחנו מאמינים שחיבור וערבות הדדית בין אנשים היא כל הסיפור.

כבר שנים רבות אנחנו מספקים פירות וירקות לשוק המוסדי מסעדות, בתי מלון, אולמות אירועים ועוד…

מכירים אתכם הלקוחות דרך השפים שמבשלים ומפנקים אתכם ודרך המלונות שאתם נופשים בהם. אנחנו יודעים שאתם אוהבים איכות לא מתפשרת וטעמים מעולים ובזכות הפריסה הארצית שלנו והאנשים הטובים שעובדים איתנו יש לנו את היכולת להגיע אליכם בזמן עם מוצרים ברמה הגבוהה ביותר.

מתוך ערכים של הבנה באיכות בלתי מתפשרת, אהבת הלקוחות שלנו וחיבור בין המשפחות נולדה פרשוק, חברה שמאמינה בחיבור בין ערכים ואנשים. אנחנו מאמינים כי ללקוח שלנו מגיעים גידולים מקומיים, איכותיים, טריים, בזמן ועם שירות אמיתי מכל הלב ואנחנו גם מאמינים כי לחקלאים שלנו, מגיעה תמורה אמיתית על העבודה הקשה והאהבה שהם מכניסים לגידול כל פרי או ירק שמגיעים אליכם.
מוזמנים לראות מה אומרים עלינו בתקשורת.

אנחנו יודעים שלא הכל מושלם, אבל הלב והאמונה שלנו במקום הנכון ואנחנו כאן כדי לצמוח איתכם ושאתם תצמחו איתנו.

באהבה♥

פרשוק

fruit freshuk

החסויות שלנו

hapoel2
freshuk icon

השותפים העסקיים שלנו

-
המתינו בבקשה
סל הקניות שלך
דילוג לתוכן